Авто

Авторинок в Україні скоротився вдвічі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Споживча активність на українському ринку нових легкових автомобілів залишається вкрай низькою. ” Укравтопром ” повідомляє, в останній місяць осені в Україні номера отримали 6802 нових легкових автомобілі, що всього на 15% в більшу сторону відрізняється від підсумку попереднього місяця. При цьому розрив з показником минулого року залишається дуже великим. У порівнянні з листопадом 2013 ринок скоротився в 2,3 рази, пише ukr.media.

Масовий вихід з ринку споживачів автомобілів економ класу все більше міняє структуру продажів.

Листопадова версія п’ятірки лідерів ринку нових легкових автомобілів виглядає наступним чином:

На першому місці закріпилася японська марка Toyota. Попит на цей бренд в порівнянні з жовтнем збільшився на 19% і зафіксований на позначці 836 авто.

На другу сходинку рейтингу піднявся Ford з результатом 474 авто., який займав як минулого місяця, так і рік тому всього лише 9 сходинку з показниками 276 і 767 проданих авто відповідно.

Бронза листопада дісталася Nissan – 410 шт. (+ 24% до жовтня 2014 і -37% до листопада 2013). При цьому в жовтні ця марка займала лише 6 сходинку рейтингу, а рік тому 10 місце.

На четверте місце, з третього в жовтні, опустилася французька марка Renault з результатом 399 шт. (+ 0,5% до жовтня 2014 і -61% до листопада 2013).

Замикає ТОП-5 листопада український бренд ЗАЗ, попит на який знизився щодо попереднього місяця на 6%, а в порівнянні з листопадом минулого року – на 74% і склав 387 автомобілів.

Нагадаємо, в 2014 році ринок нових автомобілів в Україні, якщо і не зазнав краху, то отримав один з найсерйозніших ударів за всю свою історію.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.