Авто

Автомобіль в розстрочку – основні види послуг, способи погашення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найбажаніший засіб пересування – це авто. Задоволення не з дешевих. Можна пів життя збирати кошти на покупку, чи оформити автомобілі в кредит, вибір завжди вільний. Однак, при кредитуванні, машиною можливо користуватись вже зараз, не зволікаючи. Виплачувати вартість поступово, без серйозного тиску на сімейний й особистий бюджет.

Види кредитування

Серед способів отримати авто з поступовими виплатами, найчастіше користуються:

  • Готівковим кредитом – оформити можливо в будь-якому банку чи дилерській мережі, взяти готівку, але використовувати за призначенням. Переваги в тому, що автомобіль реєструється на ім’я власника. Умови користування та погашення залежать від виду кредиту. Страхування не обов’язкове, машину можливо продати в будь-який момент.
  • Розстрочкою – оформляти можна не тільки автомобіль, але й витрати на нього, пов’язані з техоглядом, різними зборами, страхуванням. Допоки не погашена вартість, машина перебуває у власності компанії, що надає послугу авто в розстрочку і нею неможливо розпоряджатися самостійно – продавати чи робити тюнінг. Плюси розстрочки в тому, що вона дешевша за кредит і немає високої відсоткової ставки.
  • Кредитом boy-back – новий вид отримати авто, та ще й на короткий термін, наприклад, до кінця виплат, далі його можливо повернути назад і взяти іншу машину. Таке кредитування більше підходить молодим людям, що полюбляють змінювати автомобілі і тестувати нові моделі. Перевага в тому, що останній платіж можливо погасити за рахунок продажу автомобіля, тобто повернення і виграти в коштах.
  • Спеціальними пропозиціями дилерів – іноді дилерська мережа пропонує кредитування на власних умовах. В них зустрічаються досить вигідні варіанти. Виробники можуть, з метою збільшення продажів, самостійно фінансувати відсоткові ставки, тим самим, забезпечуючи нульовий кредит.

Як саме оформити автомобіль, вибирати самому майбутньому власнику, та краще користуватись вже зараз, а не чекати, коли випаде така нагода. Ціна на машини не стабільна, може значно вирости, поки збиратимуться кошти на покупку.

Способи погашення

Дане питання має значення, при оформленні кредиту. Існують кілька постійних схем погашення, зокрема:

  • Дегресія. Суть в тому, що поступово скорочується відсоткова ставка, знижується навантаження.
  • Сезонна. Надається тим, у кого прибуток залежить від сезону. Передбачає наявність “канікул”, відтермінування погашення.
  • Ануїтет. Сума кредиту разом з відсотками розподіляється на рівні частини. Зручніше вносити платежі.
  • Класична. Відсотки нараховуються на залишок. Тобто, чим раніше відбудеться погашення, тим менша переплата.
  • Схеми погашення пропонуються разом з умовами кредитування, вибрати теж можливо.

Розстрочка чи кредит значно скоротять шлях до омріяного автомобіля. Цим варто скористатись і отримати бажане вже зараз.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.