Авто Фото

40 тис грн за неналежне паркування і дві евакуйовані автівки – у Франківську розповіли про паркомісця осіб з інвалідністю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 20 грудня, патрульні Франківська розповіли про посилення відповідальності за паркування на місцях осіб з інвалідністю.

З 26 жовтня винесено 41 постанова на понад 40 тис грн за неналежне паркування і евакуйовано дві автівки.

На зустрічі розповіли, що патрульні спільно з активістами проводили експерименти: чи може пасажир з інвалідністю сісти в автівку на звичайних паркомісцях. Як виявилося, можна поцарапати машину по сусідству. Двері потрібно відкривати на повну, бо візок займає місце, і людина, яка допомагає пересісти з візка, теж потребує більше місця.

«Ми хочемо, аби на нас звертали увагу, – говорить Микола Макар. – 10% паркомісць на кожній парковці мають бути відведеними для осіб з інвалідністю. Проблема актуальна. Ми щойно під’їхали до “Убрану” і парковка зайнята. На місці для осіб з інвалідністю стоїть якийсь джип. Теоретично патрульні можуть цю машину евакуювати».

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак розповідає, що цього року управління взялося за нанесення розмітки під стандарти. Затверджені схеми ОДР не завжди сходяться зі стандартами, але нині ми працюємо над новими схемами і наступного року теж будемо займатися розміткою.

На машині має бути обов’язково жовтий знак.

Був випадок, що патрульні евакуювали машину, а зі скаргою потім звернулася особа з інвалідністю, але відповідного знаку на машині не мала.

«Покарання за неналежне евакуювання значно змінилися. Тепер патрульні можуть реагувати на звернення – евакуювати автівку і виписати штраф», – говорить Антон.

Штрафів за неналежне паркування виписали на 42 тис грн, з них стягнуто вже половину від суми.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.