Афіша

З 15 грудня зміниться розклад та маршрут поїзда “Івано-Франківськ – Костянтинівка”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для виконання планових ремонтних робіт на станції Люботин АТ «Укрзалізниця» тимчасово змінює розклад поїздів харківського напрямку на період з 15 по 20 грудня.

Змін часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнають розклади 16 поїздів, що проходять через Харків, передає Репортер.

поїзд потяг зима

Крім того, для рейсів № 142/141-114/113 Львів — Бахмут і № 1/2 Івано-Франківськ — Костянтинівка в обох напрямках на вказаний період буде змінено маршрут в об’їзд Харкова.

Таким чином, з 15 по 20 грудня з рейсу Львів — Бахмут — Львів буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклея, Харків, натомість додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.

А з маршруту Івано-Франківськ — Костянтинівка — Івано-Франківськ буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов’янський курорт, Харків, натомість додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.

Звертаємо увагу пасажирів, що ці зміни стосуються виключно рейсів у період з 15 по 20 грудня, продаж на які був тимчасово обмежений на час доопрацювання графіка.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні