Афіша

Юлія Гомеляк покаже у Франківську фотовиставку «О дивний новий світ»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 16 грудня, у галереї «Арт на Мур», що в івано-франківському «Бастіоні», відкриють фотовиставку Юлії Гомеляк «О дивний новий світ».

15391164_1267751983285079_5971506316049616068_n

«Через вітрини, методом накладанням декількох зображень, я прагну показати нашарування різних аспектів людського «Я» . В моїх роботах постає зовсім інший світ – світ дивацтва, а часом навіть потворства. Тієї частини людських аспектів, що ретельно захована від сторонніх очей. Світ в моїх вітринах, створений на противагу тому ідеальному новому світу, який взяв свій початок з популяризації соціальних мереж і який так часто нагадує мені «дивний новий світ» Хакслі. Адже саме соціальні мережі, на сьогоднішній день, відіграють роль посередника між людиною та зовнішнім світом. І використовуються не стільки як засіб спілкування та передачі інформації, а як спосіб продемонструвати свої кращі сторони, замовчуючи та ігноруючи особливості та дивацтва кожного індивіда.

Особливий сюрреалістичний стиль подачі підкреслює абсурдність цієї показної ідилії.
Персонажі мого задзеркалля є уособленням того, що приховується, що робить їх не ідеальними. А демонстрація їх недоліків і особливостей через вітрини є своєрідним викликом – на всезагальний огляд я виставляю те, чого ми б не показали іншим», – пише авторка фото на сторінці події.

Виставка триватиме до 28 грудня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні