Афіша Війна

Весняні канікули 2022: коли та скільки відпочиватимуть учні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Через півтора місяця, у кінці березня, учні підуть на весняні канікули, які триватимуть тиждень. Цьогоріч діти відпочиватимуть з 28 березня до 3 квітня.

У понеділок, 4 квітня, учні повернуться за парти. Проте остаточні терміни можуть змінюватися залежно від епідемічної ситуації. Рішення про канікули ухвалюватиме адміністрація кожного закладу освіти окремо, пише Репортер з посиланням на Всеосвіту.

учні канікули новини Івано-Франківська

Водночас є вимоги щодо обов’язкової кількості навчальних годин:

  • початкова школа – 720 годин;
  • середня школа – 890 годин;
  • старша школа – 1110 годин.

Також у березні учні відпочиватимуть чотири дні поспіль у зв’язку зі святкуванням 8 березня. 7-е та 8-е числа будуть вихідними, однак доведеться відучитися у суботу, 12 березня.

Що із закінченням навчального року?

Міністерство освіти і науки рекомендувало закладам освіти провести літні канікули з 1 червня до 21 серпня 2022 року. З огляду на це, навчальний рік має закінчитися 31 травня. Проте через складну епідемічну ситуацію восени та тривалі періоди дистанційного навчання, частину першого місяця літа можуть також забрати для навчання.

Крім того, у МОН зазначили, що питання організації виконання освітньої програми та освітнього процесу є внутрішнім для кожного закладу та педагогічної ради.

Навчання буває цікавим. Світлана Тарахкало – про те, як її життя змінила війна та про альтернативну школу у Франківську

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.