Афіша

В Івано-Франківську вчитимуть правильно сперечатися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Філософський факультет ПНУ ім.В.Стефаника запрошує всіх бажаючих вступити в дебатний клуб “Агора”, та взяти участь у цікавих дискусіях на різну тематику.

Засідання учасників клубу проходять тричі на місяць.Члени клубу “Агора” проходять тренінг на задану тематику та беруть участь у дебатній грі, під час якої закріплюють освоєну теорію.

Дебатний клуб, як освітня технологія, на Прикарпатті існує вже три роки. Основна мета організації – інтелектуальний розвиток, розвиток критичного та аналітичного мислення.

Також, члени клубу мають можливість подорожувати, як в межах України так і за її кордонами, а це завжди нові знайомства з активними та цікавими людьми.

Ініціатором та організатором дебатного руху на Прикарпатті є Івано-Франківський осередок Федерації дебатів України, заснований випускником філософського факультету ПНУ ім.В.Стефаника Михайлом Ткачем.

Наступна зустріч членів дебатного клубу «Агора» відбудеться в ПНУ ім.В.Стефаника (517 авд.) 19 листопада о 15:00. Запрошуються всі, хто прагне активного інтелектуального розвитку.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні