Афіша

В Івано-Франківську ГО “СТАН” організує зустріч для розвитку низової демократії та міжкультурного діалогу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

9 грудня у Івано-Франківську відбудеться хакатон (англ. hackathon, від hack – хакер та marathon – марафон — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв’язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу) «Від ідеї до проекту. Версія 2.0. День демократії»На цю подію Івано-Франківська ГО «Молодіжна організація «СТАН» запрошує усіх кого цікавить розвиток низової демократії та міжкультурний діалог.

Учасники розроблятимуть проекти, які популяризуюуть ідеї толерантності та міжкультурного різноманіття, протидію дискримінації і ксенофобії. Увага заходу буде приділена основам фандрейзингу (пошуку ресурсів на втілення) та адвокаційним кампаніям.

До теми: ГО «СТАН» у Франківську або чому не варто класти ноги на стіл

Також під час хакатону відбудеться обговорення та дискусія щодо викликів, з якими доводиться зустрічатись у боротьбі за толерантність та права членів громади. На хакатон запрошені фахові тренери, лідери думок, активісти та представники місцевої влади, аби спільно напрацювати ефективні моделі співпраці.

«Це обмін досвідом, відкриття себе до нових можливостей, а в нашому випадку, ще й до інтеркультурнутної співпраці. Для мене особисто хакатон є сучасним інструментом, чи навіть майданчиком хоча би на один день, для об’єднання громади, для інтеграції, для цікавих знайомств. Багато хто з нашої команди починав свої кроки соціального активізму саме з такої події», – каже Ольга Тут, координаторка Івано-Франківської інтеркультурної лабораторії.

До теми: У Франківську невідомі заблокували офіс ГО «СТАН»

Реєстрація для участі в хакатоні обов’язкова. Контактна особа – івент-менеджерка Марія Келій 050 943 5353, facebook.com/masha.keliy або пишіть на електронну адресу: stan.logistiс[email protected]

До теми: Франківська “Молодіжна організація “СТАН” обурилась на звинувачення в сепаратизмі (ЗАЯВА)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.