Афіша

У Києві покажуть фільм «Висота» про тренера з Криворівні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

1 червня ввечері в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в кінотеатрі «Жовтень» у Києві відбудеться національна прем’єра фільму «Висота».

Фільм – про тренера зі стрибків з трампліна з Криворівні Василя Прокопʼюка, пише Інга Леві, представниця фестивалю.

Автор фільму Максим Руденко. Після довгих процесів зйомок та продакшену стрічку нарешті можна буде подивитись у Києві.

Це історія про те, як важливо знайти своє місце і свою справу в цьому світі. А конкретно – про Василя Кузьмовича Прокопʼюка, тренера зі стрибків з трампліна з Криворівні, – зауважила Інга Леві.

“Висота” — це документальний фільм-спостереження. У центрі оповіді – тренер вищої категорії зі стрибків на лижах з трампліна Василь Прокоп’юк, палко закоханий у справу свого життя — спорт.

Василь — колишній стрибун на лижах з трампліна, зараз працює тренером у дитячій спортивній школі в Карпатах. Він мріє, що його учні матимуть можливість досягти вершини спортивної кар’єри. Для цього він власним коштом намагається перебудувати старий трамплін.

“Висота” — це багаторівневе кіно. По-перше, це портрет непересічної людини, тренера-ідеаліста, якому важко знайти свій зв’язок із реальністю. Фільм порушує універсальне питання — долю тренера, вчителя. Який вкладає багато часу та енергії у своїх учнів, але в кожен момент часу учень може травмуватися, обрати інший шлях у своєму житті і залишити спорт. У цьому випадку всі зусилля вчителя втрачають сенс і він повинен починати все знову з новими учнями. По-друге, у фільмі можна побачити один із найгарніших видів спорту, який підходить лише абсолютним сміливцям. Фільм викриває завісу реалій цього спорту в Україні, де умови його існування далекі від ідеальних.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.