Афіша

В Івано-Франківську відкриють виставку фотографій з Донбасу “Лінія “Нуль”. Межа байдужості”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

19-25 березня в івано-франківській галереї «Бастіон» пройде виставка фоторобіт  фотографа Тараса Рудика, зроблених під час поїздки волонтерів з Івано-Франківська на Донбас.

5be2f4f3-0af3-462d-8b92-c745844acdfb

Громадянська  ініціатива «Не збайдужій!» стартувала в Івано-Франківську  26 лютого з публічної акції, безпосередньо після якої волонтери вирушили на Схід з вантажем  допомоги українським воякам. Під час поїздки вони відвідали українські військові з’єднання, що стоять на так званій «лінії нуль», у безпосередній близькості до російсько-терористичних банд. Волонтери відвідали Піски, Водяне,  район шахти «Бутівка», а також Авдіївку, де нині особливо гаряче.  Вони передали українським бійцям значну кількість необхідних у фронтовому повсякденні речей. Крім того, морально бійців підживили малюнки франківських дітлахів та виступи піано-екстреміста Богдана, що прибув разом з волонтерами.

Зі Сходу волонтери повернулись сповнені вражень та відчуттів, які вони вважають за потрібне передати краянам. Це – сувора правда війни, та правда, яку практично нереально розгледіти у випусках новин чи відслідкувати у стрічках соціальних мереж. Проте цю правду досить промовисто передають сотні фотознімків, відзнятих під час поїздки – декілька десятків з них фотограф Тарас Рудик та  його побратими наважились винести на загал. Сам Тарас переконаний, що такі рейди потрібні не лише українському війську та українській справі – не в меншій мірі вони потрібні і самим волонтерам, для того, щоб відчути далеку, ретельно закамуфльовану реальність війни на дотик.

Презентовані фотороботи безпосередньо передають атмосферу буднів війни, якими живуть  колись мирні українські поселення на «лінії нуль», до яких впритул наблизився подих «русского мира».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні