Афіша Світ

У Франківську стартує дводенний освітній марафон “Великоідейне літо” від спільнокошту Big Idea. Програма

Google+PinterestLinkedInTumblr

14-15 липня у Івано-Франківську команда спільнокошту “Big Idea” проведе для франківців серію лекцій та майстер-класів “Великоідейне літо. Івано-Франківськ“. Розпочнеться захід 14 липня, в четвер, з майстерні Спільнокошту.

 

Великоідейне літо

“Велика Ідея крутить педалі та їде у літо: для спілкування з ініціативами та проектами, передачі знань про Спільнокошт, для посилення спільнодії у проектах одне одного й позитивних змін у містах, – пояснюють організатори. –  В кожному місті, куди завітає команда Гараж Генгу, формат подій “Великоідейного літа” проходитиме за схожою схемою: один день широкого контексту розвитку міста у тій чи іншій темі, та день для передачі та обміну знаннями, оволодіння новими навичками та інструментами для посилення проектів у своїх містах. Перший на мапі – Івано-Франківськ!”

Програма “Великоідейного літа”.
День 1.
14 липня, четвер, 17.00 – 19.30.
Майстерня Спільнокошту: краудфандинг як інструмент посилення проектів та взаємодії зі спільнотою. Майстерня розрахована на представників ініціатив та проектів, що розглядають Спільнокошт для фінансування свого проекту та прагнуть оволодіти базовими знаннями про механізм його дії, необхідні ресурси та результати, яких можна досягти завдяки краудфандингу.
Лектори: Оля Логвиновська та Ден Бортніков.
Місце: Павільйон перед Друкарнею (вул. Січових Стрільців, 78). Реєстрація: http://goo.gl/forms/zJcsR4SSFbxj0gD32
Вартість: плати, скільки хочеш (pay what you want) – учасники мають змогу самостійно оцінити вартість отриманих знань.

День 2.
15 липня, п’ятниця, 11:30 – 21:00.
Протягом дня ми досліджуватимемо креативні підприємства міста Івана Франка, говоритимемо з широким колом експертів та представників креативних ініціатив про креативну економіку міста, можливості для містян та синергію успіху.

11:30 – 13:00 Бранч-панельна дискусія: Креативний потенціал міста.Urban Space 100
13:30 – 14:30 Реальний кейс: крафтова майстерня Bukvica (вул.Є.Коновальця, 23).
14:30 – 16:10 Робота в групах: Синергія у креативному підприємстві на прикладі Івано-Франківська. Stantsiya (вул. Незалежності, 4).
16:10 – 17:30 Майстер-клас “Бізнес-модель для креативної економіки” від Миколи Скиби. Stantsiya (вул. Незалежності,4).
16:30 – 19:00 Лекція та майстер-клас від картографів Google.Comport Hackerspace (вул. Новгородська 39а, вхід з вул. Тичини через двір).
19:30 – 21:00 Креативна взаємодія: успішні кейси. Павільйон перед Друкарнею (вул.Січових Стрільців, 78).

Також, активних жителів Івано-Франківська запрошують на соціальний флеш-моб, що відбудеться 15 липня о 18:00. Перфомас відбудеться у формі інтерактивної гри. Детальніше за лінком: https://www.facebook.com/events/1193940813969588/
Вхід вільний.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.