Афіша

У Франківську на зустрічі для розвитку низової демократії та міжкультурного діалогу переможець отримає 2,5 тисячі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську, 9 грудня, вдруге відбудеться хакатон (від hack – злам та marathon — марафон) «Від Ідеї до Проекту». На нього запрошують усіх, хто хоче навчитися перетворювати свої ідеї у проекти, а проекти у реальність. Крім цього організатори для команди-переможця підготували 2 500 гривень на початкову діяльність в межах власного проекту.

На цьогорічний хакатон, який має назву “Від Ідеї до Проекту. Версія 2.0 День демократії”, запрошують усіх кого цікавить розвиток низової демократії та міжкультурний діалог. Для учасників це нагода розробити проекти, які популяризуватимуть ідеї толерантності та міжкультурного різноманіття, протидію дискримінації і ксенофобії, повідомили у прес-службі МО «СТАН». Для того, щоб вони були втілені в життя достатня увага буде приділена основам фандрейзингу (пошуку ресурсів на втілення) та адвокаційним кампаніям.

Своїм досвідом з учасниками хакатону ділитимуться спікери – Альона Каравай (Інша освіта, MitOst e.V), Issa Sadi Diallo – президент НДО «Африканська рада в Україні» Назар Максимів – координатор програми “Міські Ґранти” платформи Тепле Місто та Віктор Загреба – представник ГО Vision Zero, менеджер реформ дорожнього сектору.

У команді менторів (людей, що самостійно встановлюють інтенсивність та напрямок навчання) – Остап Павлюк (підприємець), Андрій Філіппський (головний редактор газети «Репортер») , Женя Акімов (спеціаліст з SMM), Маркіян Іванчок (підприємець), Юрій Вацик (адвокат, УГСПЛ), Фуад Алеві (голова арабської общини), Сергій Ніконоров (координатор «Робокулубу»), Андрій Фармуга (засновник агенції інтернет-реклами), Христина Вінтонів (організаторка TEDx Ivano-Frankivsk), Оля Косович (Ротарі Клуб), Юлія Кміта-Ференц (журналістка),  Ілона Мурзова (директорка БФ «Платформа соціальних інновацій «Трансформація»). 

Місце проведення хакатону – головний корпус Університету Короля Данила вул. Є.Коновальця, 35 / ауд. 405, 4 поверх. Реєстрація для участі в хакатоні за посиланнямКонтактна особа – івент-менеджерка Марія Келій: тел. +38 (050) 943 5353; e-mail: stan.logistiс[email protected]

Крім цього, за результатами хакатону у Івано-Франківську, 11 грудня, відбудеться круглий стіл на тему: «Роль і пріоритет прав людини та рівень їх дотримання в українському суспільстві, зокрема в Івано-Франківську». Місце проведення – Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» (вул. Незалежності, 46) .

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.