Афіша

У Франківську Ірина Ігнатенко розкаже все про жіноче тіло

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

21 листопада о 18:30 у книгарні “Є” відбудеться презентація книжки Ірини Ігнатенко “Жіноче тіло у традиційній культурі українців”.

13101_692275800868460_2017784390065639184_n

Книжка кандидата історичних наук, доцента Київського національного університету ім.Тараса Шевченка Ірини Ігнатенко присвячена найбільш табуйованим ділянкам традиційної культури: жіночій фізіології і репродуктивному здоров’ю, особливостям інтимних відносин і гігієни статевих відносин у сільській культурі, способам контрацепції і позбування небажаної вагітності, жіночим та венеричним хворобам, клімактеричному періодові в фізіологічному циклі жінок очима етнолога.

Лише деякі з перерахованих питань вивчалися дослідниками, та й то фрагментарно. Українська етнологічна наука нарешті позбулася сором’язливості і заповнила велику лакуну в науковому дискурсі про народну культуру. В основу дослідження покладено лише факти: матеріали (значною мірою введені в науковий обіг уперше), зібрані в польових умовах самою авторкою, доповнені відомостями з друкованих джерел та архівів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.