Афіша Соціум

Прикарпатські школярі мають шанс безкоштовно вступити в закордонні школи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
50 українських школярів можуть отримати безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл і університетів за кордоном та підтримку під час навчання.

Неприбуткова організація Ukraine Global Scholars (UGS) розпочала відбір учнів 8–11 класів, які мріють навчатись за кордоном, але не мають достатньо коштів для втілення своєї мрії, пише Репортер з посиланням на Osvita.ua.

У ході конкурсу будуть відібрані 50 учнів, які отримають професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів США та світу.

Також переможці відбору отримають підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються, допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України та членство й доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Участь у програмі відбору можуть взяти українські старшокласники, які володіють англійською мовою та хочуть повернутися до України після навчання за кордоном. Перевагу мають переможці міжнародних олімпіад, атлети світового рівня, учні-активісти, які мають виразні лідерські якості тощо.

Організація UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $35,000.

Конкурсний відбір передбачатиме кілька етапів: після першого туру (заявка з кількома есе) на учасників очікуватимуть онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. Після цього фіналісти мають пройти останній раунд – два інтерв’ю з волонтерами та засновниками програми.

Подача заявок триватиме до 15 квітня 2022 року.

Дізнатися більше можна за посиланням.

Ukraine Global Scholars (UGS) — неприбуткова організація, що допомагає українським учням та ученицям здобути повні стипендії для здобуття освіти у престижних школах та університетах США та світу. За п’ять років існування ініціативи, 76 фіналістів та фіналісток UGS отримали гранти загальною сумою у 20 мільйонів доларів, що покривають вартість навчання та проживання за кордоном. Фіналісти та фіналістки UGS безкоштовно навчаються у приватних школах-пансіонах (Phillips Academy Andover, Deerfield Academy, Choate Rosemary Hall тощо), а також у престижних університетах, таких як Harvard, Stanford, Columbia, Dartmouth, NYU Abu Dhabi та інших.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.