Афіша Війна

Прикарпатців попереджають про крохмаль зі шматками металу, – Держспоживслужба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В обласному управлінні Держпродспоживслужби попереджають мешканців області про металеві фрагменти у кукурудзяному крохмалі.

Повідомлення про це надійшло через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19.01.2022 р. № 2021.7139. Як зазначають у Держпродспоживслужбі,  у крохмалі, що експортувався з Франції (виробник: Tereos Starch & Sweeteners Europe) до України (отримувач: ТОВ «Техінпром», вул. Погребняка, 22, кВ.44, м. Дніпро, 49010). виявили металеві фрагменти (1 – 7 см на 0,9 мм), передає Репортер.

“Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, – акцентують в установі.

Також там закликають повідомляти про виявлення цієї продукції за тел.: (0342) 51-13-89.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.