Афіша

Про виклики і прогнози. У Франківську відбудеться IF IT Forum 2023

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський ІТ Кластер запрошує на IF IT FORUM 2023, який відбудеться 17 вересня о 10:00 за адресою вулиця Шевченка, 11 (Католицький ліцей святого Василія Великого).

Тема форуму цьогоріч «IT in Ukraine: Growth, Bravery, Resilience, Adaptation. What’s next?». ІТ-індустрія в Україні пережила етапи від мега-зростання та успіху в постпандемічний період, до стійкості ІТ-сфери в перший рік війни та адаптації в умовах турбуленції другого року війни.

Про виклики і прогнози. У Франківську відбудеться IF IT Forum 2023

IF IT Forum ми проводимо вдруге і започаткували його під час війни, для того, щоб ІТ-спільнота могла почути думку експертів та володіла трендами ІТ-індустрії та бізнесу загалом. Всі хочуть розуміти, яка ситуація на ринку в світі, які фактори зараз впливають на розвиток ІТ-бізнесу, які проблеми в Україні є ключовими з урахуванням війни та впливу світової кризи, які сценарії розвитку ринку та прогнози – каже Любомир Ходак, голова Наглядової ради Івано-Франківського ІТ Кластера.

На подію запросили спікерів з глобальних та місцевих ІТ-компаній, а також представників місцевоїх влади і міністерства цифрових трансформацій.

Читайте: Писанки, вітражі й пляцки. Як у Львові пройшли Дні європейської спадщини (ФОТО)

Усі разом шукатимемо відповіді на питання: Які виклики попереду і до чого підготуватися? Запрошую відвідати  IF IT Forum 2023 – буде багато нової інформації та крутий нетворкінг, – каже Ірина Дарвай, виконавча директорка Івано-Франківського ІТ Кластера.

На  форумі відвідувачі матимуть можливість обмінюватися досвідом, ділитися найкращими практиками та дізнатися про найновіші технологічні та бізнес-тенденції. Буде багато можливостей для нетворкінгу, обміну досвідом та питаннями-відповідями з експертами.

Цьогоріч подія благодійна, тому кожен квиток  –  це донат для Збройних Сил України.

Програма IF IT Forum:

https://drive.google.com/file/d/1X5qe5vVMdiGaH–OWol2wR1a2gNirnSt/view?usp=drivesdk

Реєстрація обов’язкова:

https://secure.wayforpay.com/donate/IFITForum_ITClusterIF

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.