Афіша

«Нова Енергія» запрошує франківчан на День відкритих дверей

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вже 7 років Наукове містечко «Нова Енергія» закохує людей у науку. Завтра, 21 вересня науковці запрошують мешканців та гостей Івано-Франківська долучитися до події для усієї родини — святкування дня народження містечка.

Подія проходитиме разом з партнерами, гостями та прихильниками у форматі Open Day. І традиційно, в цей день «Нова Енергія» дивуватиме своїх відвідувачів новинками. Ними стануть оновлена експозиція музею та елементи нового наукового шоу. Учасники заходу матимуть змогу першими провести дослідження з новими експонатами музею: «Кімната Еймса», «Місто майбутнього» та «Робо-локація».

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/HMJDbMADTQ5vEnp29

Програма події:

  • 11:00 – 12:00 – офіційна частина (для запрошених гостей, партнерів та ЗМІ)
  • 16:00 – 18:00 – День Відкритих Дверей в Новій Енергії
  • 16:00 – 18:00 – відкритий музейний зал (вхід вільний)
  • 16:00 – 17:00 – локації майстер-класів (вхід вільний)
  • 17:00 – 18:00 – наукове шоу (вхід вільний)

«Нова Енергія» – це найбезпечніший освітній простір міста, адже розташований безпосередньо в укритті Університету Короля Данила. Кожен експонат музею виконаний за принципом «граючи досліджуй», коли відвідувачі в цікавий та інтерактивний спосіб дізнаються про той чи інший фізичний закон, правило енергоефективності чи інтерактивну технологію

Наукове містечко використовує STEAM – підхід у навчанні дітей та дорослих. Це цілий комплекс інноваційних заходів, які втілюються щодня, щоб в інтерактивній формі подарувати нашим відвідувачам нові знання, позитивні емоції, пробудити інтерес до пізнання. Ми прагнемо розвивати у дітей креативність, критичне мислення, кооперацію та комунікацію. Наш слоган: «Думай-Досліджуй-Дій» – ми робимо для цього все можливе, а відтепер у повній безпеці – розповідає співзасновник наукового містечка «Нова Енергія», Максим Карпаш.

Підсумки за попередні 7 років: понад 100 тисяч відвідувачів, з яких понад 50% діти, проведено понад 2500 наукових екскурсій, понад 1000 наукових шоу, понад 25 освітніх програм.

Це все завдячуючи основному активну «Нової Енергії» – прогресивній команді. Це тридцять наукових чарівників, мрійників, винахідників, однодумців. Також «Нова Енергія» завдячує своїм партнерам, які підтримують і вірять у команду, працюють у спільних проєктах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.