Афіша

Міжнародний арт-фест Carpathian Space пройде у Франківську 6-8 травня

Google+PinterestLinkedInTumblr

З п’ятниці по неділю, 6-8 травня, в Івано-Франківську відбудеться перший Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір» («Carpathian Space»).

IMG_7669_(1)

Захід має стати масштабною культурною подією міжнародного значення, яка об’єднає країни Карпатського регіону не лише за природними ознаками, а й через мистецтво. Це також створення постійного майданчика для щорічних зустрічей з виконавцями, публікою, майстрами, митцями, бізнесменами, представниками країн тощо.

У травні участь у «Carpathian Space» візьмуть 9 країн: Україна, Австрія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Угорщина, Чехія, Молдова.

Протягом трьох днів працюватиме 8 локацій, які уособлюватимуть окремі види мистецтва та діяльності країн-учасниць фестивалю, зокрема: культура, етнос, фольклор, сучасні надбання тощо.

“Україна стане простором, який створює та реалізовує мистецькі ідеї! Підтримаємо духовні цінності! Зміцнимо культурну дипломатію між країнами! Створимо позитивний імідж країни разом!”, – додають організатори.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.