Афіша

Липневі резиденти. Франківців познайомлять з Маргаритою Сурженко, письменницею з Луганська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 15 липня, в Івано-Франківську проведуть прозові читання та розмову про літературу Маргарити Сурженко та Богдана Ославського.

11731565_909620055779829_2508041065373097016_o[1]

Нагадаємо, з-поміж 59 претендентів організатори Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен» обрали двоз липневих резидентів – поета Сергія Шкабару з Києва та прозаїка Маргариту Сурженко з Луганська.

Маргарита Сурженко – письменниця з Луганська, яка зараз мешкає у Києві. Минулої осені вийшла її перша книжка «АТО. Історії зі Сходу на Захід». Зараз Маргарита завершила роботу над ще однією книжкою, яка з’явиться у книгарнях вже цієї осені. Завдяки влучності своє прози, письменниця проведе липень в Івано-Франківську спілкуючись з містом та людьми, пишучи щотижневі колонки і не тільки.

Богдан Ославський – письменник, поет, журналіст з села Велика Кам’янка неподалік Коломиї. Жив у Калуші, Івано-Франківську, Ворзелі, Києві. Проїхав пів Центральної Азії, пройшов пів-Карпат. Врешті замешкав у Івано-Франківську. Восени вийде книжка «Льонтом», жанр якої Богдан визначає чимось поміж есеями і оповіданнями.

Початок – о 18:30.

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31, 5-й поверх.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні