Афіша

Іmago Mundi: франківцям покажуть 140 картин українських художників у одному каталозі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Центр сучасного мистецтва презентує в Івано-Франківську каталог виставки Іmago Mundi: «Ukraine: Short stories. Contemporary Artists from Ukraine».

poster

Це не просто каталог чергового міжнародного проекту за участю українців, але й репрезентативна вибірка сучасних українських художників та творчих груп. До неї увійшли твори 140 українських сучасних митців, про яких вчергове має приємну нагоду дізнатися весь світ, адже в цьому й полягає ідея проекту Іmago Mundi, в рамках якого вийшов каталог.

Захід відбудеться у вівторок, 15 березня, о 12:00, у галереї «Арт на мур», що на провулку Фортечному, 1 в Івано-Франківську.

Український проект Іmago Mundi реалізувала куратор Соломія Савчук, яка змогла долучити до нього як знаних метрів (таких, як Ройтбурд, Животков, Криволап, Маков, Сухоліт, Сільваші, Тістол, Сидоренко), так і молодих митців – Альону Соломадіну, Нату Трандафір, Apl315, Ніну Смикалову, Іллю Psyfox, Марію Павленко, Тараса Ковача та інші.

Проект Іmago Mundi організований всесвітньовідомою Fondazione Benetton Studi Ricerche, має на меті сприяти комунікації митців, а також долучити найширшу аудиторію до багатства та різноманіття світового арт-ландшафту, культурного та художнього життя.

Фундація знаменитої родини Бенетон закликає цим проектом людей з усього світу приєднатися до вивчення та обміну художнім досвідом, а також прагне максимально широко зафіксувати та відобразити ситуацію актуального розвитку національних культур.

Іmago Mundi вже видав каталоги про 110 країн світу (можна детальніше ознайомитися на сайті) – від Північної Кореї, Монголії, Сирії та Афганістану, до Італії, Японії, Австрії та Данії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.