Афіша

“Франківський вуличний малюнок”: 1 вересня підіб’ють підсумки першої резиденції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 1 вересня, о 20:00 годині в Urban Space 100, що на Грушевського, 19, підіб’ють підсумки першої резиденції у рамках проекту “Франківський вуличний малюнок“.

До теми. Художники створили мурал-арт на стіні дитячої лікарні у Франківську (ФОТО)

11846721_1634727850118780_3709464225871552941_n[1]

На глядачів чекає фото та відео з процесу творення малюнків, обговорення “змісту” муралів, а також пояснення робіт аргентинського художника Хрохе Помара. Його візит – це перший крок у серії послідовних резиденцій художників-муралістів в Івано-Франківську.

До теми. «Війна – це бізнес малої групи людей з великими інтересами», – аргентинський художник Хорхе Помар у Франківську

Проект втілюється спільно з мистецькою резиденцією “Теплий Арт” , на платформі Тепле Місто в рамках ґрантових проектів Urban Space 100 в Івано-Франківську, та за підтримки ПАТ “Прикарпаттяобленерго“.

Для довідки: 

Мурал-арт – це мистецтво настінного живопису, відмінне від стріт-арту масштабністю зображення. В якості інструменту малювання використовується кисть або балон з аерозольною фарбою. Широка різноманітність художніх стилів, які використовуються в настінному живописі, дозволяє переносити на стіни будинків складні зображення, які можуть прочитуватися як із близьких, так і з далеких відстаней. Мистецтво мурал-арт виникло відносно нещодавно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.