Афіша

Франківцям презентують графічний роман за повістю Івана Франка

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 18 лютого, о 18:00 годині в Івано-Франківську відбудеться презентація графічного роману “Герой поневолі” за однойменною повістю Івана Франка.

leop

Вперше в Україні видана українська література у вигляді графічного роману! Художник та співавтор концепції — Міхай Тимошенко. Адаптація тексту та співавтор концепції — Кирило Горішний.

Про книгу

Графічний роман “Герой поневолі” — двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка. У такому романі сценарій і малюнки співіснують для передачі сюжету. Ще маловідомий в Україні, цей жанр не обмежуєтсья загальновідомим поняттям “комікс”. Американське слово “комікс” (у перекладі – “кумедний”) асоціюється у широкого загалу з жартівливою дитячою книжкою. У “графічному романі” — література як для дітей, так і для дорослих.

Про сюжет

Львів часів Австрійської імперії. Головний герой – українець, який не звик до самостійних дій. Його доля кардинально змінюється, коли він, поневолі, опиняється у вуличних боях між поляками та австріяками. Зі Степаном Калиновичем трапляються неймовірні пригоди на львівських барикадах революції “Весна народів” у 1848 р. В ті часи Львів розквітав як столиця Галичини – найбільшої провінції на східному краї Австрійської імперії.

***
Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31, 2-ий поверх.
Вхід вільний.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.