Афіша Відео

Франківцям покажуть ретро-фільм, який переміг на Fashion Film Festival (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 18 лютого, в Івано-Франківську відбудеться показ короткометражного фільму «Pre-Order», створеного іванофранківцями. Нагадаємо, ця стрічка здобула перше місце на міжнародному фестивалі Fashion Film Festival– у номінації «Ігрове короткометражне кіно». Загалом організатори отримали 11 кінострічок з України, Франції та США.

Fashion Film Festival – це міжнародний фестиваль короткометражних фільмів про моду, метою якого є висвітлення актуальних питань в сегменті моди, нових креативних ідей та рішень, формування тенденцій та трендів шляхом аналізу думки глядачів.

На фільмом «Pre-Order» працювали Івано-Франківська школа мистецтв «LEDi» та відомий модельєр Nata Meta.

B6OgpADxFVc[1]

Місце проведення: громадський ресторан Urban Space 100, вулиця Михайла Грушевського, 19.

Перед переглядом фільму для гостей буде звучати жива музика. На презентації також відбудеться конкурс на кращий ретро-костюм, який обере кваліфіковане журі. Переможці отримують подарунки.

Франківчанка Наталія Корнієнко, вона ж Nata Meta, стала автором сценарію та модельєром колекції одягу у стрічці. Режисер – Павел Валько.

«Основна ідея, яка усіх нас надихнула знімати фільм – це відтворення забутого стилю нуар, – коментує режисер. – Атмосфера фільму творилася не тільки антуражем локацій, а більше образами персонажів, їх характерами, переживаннями. Ми керувалися задумом – людина як герой фільму сама творить епоху, в якій живе».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні