Афіша

Франківців запрошують на інтерактивну виставу про жінок і АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Громадська організація “Театр для діалогузапрошує франківців на форум-виставу про труднощі, з якими стикаються жінки через анексію Криму та бойові дії на сході України.

Показ вистави відбудеться 23 жовтня о 14:00 у вільному просторі Stantsiya, що на вулиці Незалежності, 4. Вхід вільний.

14716116_649385718571358_5575335364399650906_n1

“Жінки, АТО, переселення, складнощі… Що робити з викликами, з якими через анексію Криму та бойові дії на сході України стикаються жінки? Знаходити відповіді на це питання через творчість запрошуємо на форум-виставі”, – повідомляють організатори.

Форум-виставу створили жінки, які були змушені переїхати з Донбасу або Криму і тепер живуть на території Львівської та Івано-Франківської областей. Також до сценарію доклалися місцеві активістки та волонтерки.

“Форум-театр – це можливість почути людину. Кожну людину, а не якусь масу людей. У балансі між тим, щоб почути кожного і висловити свою думку, і з’являється той тендітний мир, якого багато хто сьогодні хоче”, – підкреслює громадська діячка з Бердянська Алла.

Акторками в постановці стануть самі авторки сценарію. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втручатися у показувані сюжети та випробовувати власні стратегії для вирішення труднощів, які показують у виставі.

“Приходьте подивитися реальні історії конкретних жінок, з усією їхньою тугою та радістю, і ви побачите, що жінки під назвою “середньостатистична переселенка” просто не існує. У кожної — своя історія, у кожної — своє обличчя. Але є спільні проблеми — і виходи з них також існують. А може, ці проблеми спільні і для жінок, які нікуди не переселялися?”.

Проект в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську реалізовує ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. В Івано-Франківську партнером проекту є громадський проект “Відкритий театр”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: