Афіша Фото

Фестиваль культур “Global Village” пройде у Франківську 6-7 серпня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 6 серпня, на міському озері в Івано-Франківську о 16:00 розпочнеться дводенний фестиваль культур “Global Village”. На ньому волонтери студентської організації AIESEC з десяти країн познайомлять франківців зі своєю культурою та звичаями. Про це детальніше розповіли у середу, 3 серпня, на прес-конференції в Urban Space 100.

13898727_634132213430453_1154301637_o

Керівник фестивалю Тарас Світик каже, що це – унікальний проект, який організовують щороку. На фесті жителі Франківська можуть поспілкуватися з іноземцями, скуштувати їхню національну їжу, подивитися на народні танці, а також покращити свою англійську мову. Будуть представники Нідерландів, Туреччини, Мексики, Тунісу, Марокко, Малайзії, Китаю, Єгипту, Німеччини та Бахрейну.

“Учасники також покажуть фотовиставку світлин своїх країн, – говорить Світик. – А дівчинка з Китаю, наприклад, буде вчити писати гостей свої імена китайською”.

На фестивалі, додає, виступатимуть музичні гурти з Франківська та Чернівців. Будуть також молоді літератори з Коломиї, які обговорюватимуть різні книги. Крім того, гості зможуть взяти участь у “кольоровому” батлі, де обсипатимуться фарбами холі.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні