Афіша

Дослідники і реконструктори зі всієї України відтворять у Крилосі ремісничий двір Давнього Галича

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Подія відбудеться 20-21 травня на території Музею історії Галича Національного заповідника «Давній Галич». Вона буде присвячена 1125-річчю Галича та Міжнародному дню музеїв, повідомляють на сайті Мінкультури та інформаційної політики.

Галич, Крилосі, реконструктори, ремісничий двір

Відвідувачі події побачать облаштований табір періоду Середньовіччя з різними локаціями, на яких будуть представлені ремесла, військова справа, побут таборового життя, відчують себе частиною княжого міста, спробують відтворити вміння та навики  предків.

До теми: Субота в Галичі. Як ми шукали княжі місця (ФОТО)

Галич, Крилосі, реконструктори, ремісничий двір

Це можливість об’єднати в одному просторі реконструкторів, студентів-істориків археологічного напрямку, майстрів з різних ремесел та працівників історико-культурних заповідників, – говорить співорганізатор заходу, керівник ГО «Чорна Галич» Ярема Іванців. – Це новий формат науково-популярних подій, які дуже на часі, оскільки дають можливість об’єднувати суспільство навколо нашої культурної спадщини, заповідників, пам’яток культури і надавати їм життя у такій формі, а також презентувати для відвідувачів наш спільний доробок.

Галич, Крилосі, реконструктори, ремісничий двір

Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Олійник прокоментував подію так: «Це неформальна освіта: наука та інтерпретація історії одночасно. Це може стати ще одним кроком до реформування музейної діяльності, актуалізації відносно потреб суспільства і методом вивчення своєї історії. І знаково, що подія такого характеру вперше відбувається в Крилосі, на базі Національного заповідника «Давній Галич».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.