Афіша

Цього року кольоровий забіг для франківців буде у жовто-блакитних фарбах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Організатори “Франківського Півмарафону” запрошують на другий кольоровий забіг Sint Color Run. Цього разу він набуде патріотичних барв, адже бігуни випустять в повітря кольори національної символіки.

ColorFest%20Holi%20festival%20Belarus-1[1]

Sint Color Run відбудеться у неділю, 30 серпня. Стартує кольоровий забіг традиційно на Вічевому Майдані. Далі бігуни рушать за маршрутом – вулиця Незалежності – Мельника – Сахарова – Бандери – Незалежності – Вічевий майдан.

Перед початком забігу тренери СК «Альянс» проведуть загальну розминку для учасників пробіжки. Довжина дистанції 3 кілометри.

Участь в Sint Color Run можлива за умови попередньої реєстрації на офіційних сторінках Франківського Півмарафону в соціальних мережах. Вартість участі – 60 гривень. У плату входить набір для кольорового забігу – фарби, вода та нагрудний номер. Обов’язкові атрибути забігу – біла футболка та кросівки.

Патріотичний Sint Color Run відбудеться у рамках підготовки до Франківського Півмарафону, який організовує проект «Гарячий спорт» платформи «Тепле місто».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: