Афіша Відео Фото

Арсен Мірзоян везе до Франківська “Монархію” (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дві години відкриттів, здивувань і потужної енергетики чекають Івано-Франківськ 26 лютого о 20.00 в «Арена-центрі» –  на великому концерті Арсена Мірзояна.

Свою нову програму, присвячену 10-річчю на сцені та презентації нового альбому «Монархія», Арсен Мірзоян поки презентував лише у двох містах – Києві та Львові. Тому франківці будуть одними з перших, пише Репортер.

Мірзоян новини Івано-Франківська

Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно! – обіцяє Арсен Мірзоян.

Глядачів чекає дві години драйву, чоловічої лірики, яскравого шоу, фантастичної атмосфери та вражаючих прем’єр. На додачу – традиційно буде багато спілкування з публікою,  а також усі улюблені пісні з попередніх альбомів:  «Бувай, малий», «Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Паперовий сніг», «Королева», «Не Магеллан», «Подружка» та багато інших.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий! Арсен Мірзоян – по-справжньому унікальне явище української сцени. Артист, який як ніхто інший, вміє так проникливо донести найважливіші істини.

Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, пісні, у які покладено душу, зігрівають серце та дарують щастя, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку та ейфорії.

Мірзоян новини Івано-Франківська

У своєму новому, вже шостому по рахунку, альбомі Арсен Мірзоян неабияк здивував музичними експериментами, давши ще більше рок-н-ролу і драйву!

Колись зародилася в голові така думка, що кожен чоловік – монарх своєї справи, свого будинку, своєї сім’ї. Це його «монархія», де панують його закони. І колись ця монархія впаде. Вона обов’язково впаде, – пояснює метафоричну назву альбому Арсен Мірзоян.

Справді «Монархія» – яскрава, щира, глибока, з підтекстами й сенсами.

Зацікавившись шекспірівським драматургічним прийомом, у пісні «Офелія» Арсен Мірзоян відобразив роздуми про те, як чоловік втрачає жінку, навіть знаходячись фізично поруч з нею.

На написання пісні «Твій король» співака надихнула історія останньої фаворитки Франції Жанни Дюбаррі.

А у пісні «Інженер» Арсен Мірзоян представив свої перші експерименти з хіп-хопом.

Це вплив Олександра Положинського. У нього, звісно, ліпше виходить, ніж у мене. Але я мав щось зробити, щоб потім, коли мене питатимуть: «А що ти зробив для хіп-хопа?» – я відповів, що я намагався, ось є трек, – жартує співак. – Принаймні музично в аранжуваннях ми це втілили, хіп-хопівські прийомчики там є.

Мірзоян новини Івано-Франківська

Примітно, що одну з найбільш зворушливих пісень альбому – «Сніговик» – Арсен Мірзоян записав у дуеті зі своєю п’ятирічною донечкою Ніною.

Я просто захотів лишити на згадку для неї, для себе, для всіх її голос, якою вона була у п’ять років, – ділиться Арсен Мірзоян. – Дуже радий, що під час концерту у Києві Ніна не побоялася і вийшла на сцену Палацу «Україна» і заспівала навіть більше, ніж я очікував. Без репетицій, щоб артист, як то кажуть, не перегорів. Вона вийшла, побачила цілий зал і як заворожена стала. Й співала навіть там, де не треба співати. Всю пісню співала!

Мірзоян новини Івано-Франківська

Приходьте надихнутися на справжні почуття та отримати незабутні емоції. Ще раз –  26 лютого, 20.00, «Арена-центр».

Квитки на концерт купуйте в один клік на сайті https://ivanofrankovsk.karabas.com/arsen-mirzoyan-52/order/

Не забувайте: саме на цьому сайті ви можете замовити офіційні квитки за кошти програми «єПідтримка», які отримують усі, хто вакцинувався.

Мірзоян новини Івано-Франківська

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні