Афіша

18 листопада в Івано-Франківську відкриють Арт-резиденцію

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 18 листопада, о 13:00 годині, в кафе “Говорить Івано-Франківськ”, за адресою Площа Ринок, 8, відбудеться презентація проекту Арт-резиденції у Франківську, мистецької платформи створеної для комунікації художників та впровадження концепції сучасного мистецтва.

Арт-резиденція

Презентація відбудеться за участі куратора резиденції, художника Євгена Самборського. Організатори розкажуть про концепцію арт-резиденції, зразки світових практик в цьому напрямку та бачення подібної практики у Івано-Франківську. Також будуть говорити про взаємодію з публічним простором, зацікавлення актуальним мистецтвом та розвитку концепції сучасного мистецтва.

Довідка:

Євген Самборський – український художник-концептуаліст, лауреат Першої спеціальної премії PinchukArtCentre 2013 в складі формації Open Group. Переможець конкурсу для українських молодих художників МУХі-2012 (Молоді Українські Художники-2012), резидент першої київської резиденції для молодих художників Kyiv AIR . Його роботи – це об’ємні мистецькі проекти, що досліджують тему взаємин між людьми, пошук діалогу та самоусвідомлення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.