Афіша

«140 децибелів тиші». Андрій Бачинський презентує у Франківську книгу про глухонімих підлітків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 5 листопада, о 18:00 у франківській книгарні «Є» відбудеться презентація книжки Андрія Бачинського «140 децибелів тиші».

140 Decybel Tyshi A3 (1)

Це – гостросюжетна історія про глухонімих підлітків, які змушені боротися з навколишнім світом і виживати в ньому. Ця презентація – чудова нагода для франківців поговорити про літературу (підліткову і не тільки), герої у якій – люди з особливими потребами. А ще про те, як писати на цю тему, і про те, як читати такі книжки.

Книжка «140 децибелів тиші», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», дуже правдоподібна. Це колоритна, точно описана і реалістична історія. А все тому, що Андрій Бачинський писав з життя. Він виріс у місті Калуш, поруч із інтернатом для глухих і слабочуючих дітей, багатьох з них знає особисто.

Перед тим, як почати писати, автор відвідав інтернат, щоб поспостерігати, як сьогодні живуть його мешканці, зрозуміти їхню психологію і почути правдиві історії, які й лягли в основу книги.

Важливість цієї книжки, зокрема, і в тому, що вона піднімає питання: що робити, коли дитина виходить з інтернату? І не тільки їй, але й що робити нам, суспільству, яке не знає її особливої мови. Зрештою, ця книжка і про те, що дітям з особливими потребами важливо розуміти, що світ не без добрих людей. Книжки завжди дозволяють подивитися на ситуацію під іншим кутом. А «140 децибелів тиші» дає змогу це зробити в контексті динамічної, гостросюжетної і цікавої історії, яка триматиме читача від і до.

Андрій Бачинський народився 19 січня 1968 року у місті Калуші, Івано-Франківська область. Закінчив «Львівську політехніку». За освiтою – інженер-конструктор електронних приладів. Любить подорожувати разом зi своїми трьома дiтьми й вигадувати для них (i про них) рiзнi пригодницькi iсторiї.

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 31, 3-й поверх.
Вхід вільний

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні