Афіша

13 вересня у Франківську проведуть кольоровий забіг з фарбами холі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 13 вересня, вперше у Івано-Франківську відбудеться кольоровий забіг “Sint ColorRun”, під час якого десятки бігунів обсипаються з ніг до голови різнокольоровими порошкоподібнимим барвниками на кожному кілометрі дистанції.

holi

У заході, який організовує Франківський Півмарафон, використають фарби холі, традиційні для одного з найбільш яскравих і барвистих свят Індії: учасники дійства обсипають один одного кольоровим порошком і обливають підфарбованою водою.

Унікальний забіг стартуватиме о 15:00 годині з Вічевого майдану.

Довідка

Франківський Півмарафон – це унікальна благодійна спортивна подія, що включає в себе 6 дистанцій для дорослих, дітей та навіть собак! Всі виручені кошти будуть витрачені на організацію реабілітації постраждалих в АТО вояків, у розмірі 80% від всієї суми, та допомогу “Дому Сірка”, у розмірі 20% від зібраних коштів.

Франківський Півмарафон – це спортивна ініціатива з благодійними цілями, яка започаткована ентузіастами Івано-Франківська, що об’єдналися в громадську організацію під назвою “Платформа Корисних Людей”. Ми поставили перед собою високі, але абсолютно досяжні цілі. Ми працюємо для того, щоб поставити Україну “на ноги” через зайняття спортом, а також розвиток підприємництва серед прогресивних мислячих людей.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні