На відкритому Кубку області з Таеквон-до ІТФ прикарпатці вибороли 85 медалей

Минулої суботи, 26 жовтня, обласна філія Федерації Таеквон-до ІТФ України провела відкритий Кубок Івано-Франківська та області. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із шести областей України. Крім прикарпатців, змагалися учасники з Львівської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької та Вінницької областей. Команда Івано-Франківщини виборола 85 медалей і перше загальнокомандне місце.

Для багатьох юних спортсменів це були перші змагання в розділі туль (формальний комплекс) та спаринг.

Переживання та хвилювання зашкалювали, але діти проявили справжню жагу до перемоги.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце посіла Івано-Франківська область.

Прикарпатці вибороли 30 золотих, 32 срібних і 23 бронзових, загалом – 85 медалей.

Другими були спортсмени Львівщини, третіми – Тернопільщини.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати та розвивати юне покоління! – пише одна з організаторів змагань, тренерка Дзвенислава Токарева. – Готуємось до “дорослого” Кубку України та Кубку Європи, які відбудуться у листопаді.