Франківська “Ревера 1908” зіграла внічию із командою “Вільхівці” із Закарпаття

Ревера, новини Івано-Франківська

За дві хвилини після пропущеного голу “Ревера” зрівняла рахунок. Після подачі партнера із флангу Костянтин Школьний направив головою м’яча у ворота — 1:1. З таким рахунком перший тайм завершився.

Після перерви франківська команда вийшла вперед. Тарас Бойко виконував кутовий удар, голкіпер намагався відбити м’яч, однак помилився і пропустив його у ворота — 1:2.

“Вільхівці” зрівняли рахунок за вісім хвилин до завершення зустрічі. Після подачі з кутового Кирило Тимошенко головою направив м’яча у кут воріт. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.

За підсумком восьми турів, “Ревера 1908” посідає дев’яте місце турнірної таблиці Другої ліги України з футболу. В активі у команди — сім очок.

Наступний поєдинок франківці зіграють 5 жовтня проти клубу “Пробій” із Городенки.

До теми: Frankivsk Half Marathon запрошує студентів на благодійний пробіг імені Караванця