Олена Підгрушна — чемпіонка світу!

На чемпіонаті світу з біатлону в чеському Нове Место Україна отримала нову чемпіонку. Олена Підгрушна виборола золоту медаль у спринтерській гонці. На цій же дистанції Віта Семеренко прибігла третьою.

Обидві наші спортсменки чисто відпрацювали на вогневих рубежах, що й стало вирішальним у результатах на фініші. У кар’єрі Підгрушної це золото стало першою нагородою на чемпіонатах світу, натомість Семеренко втретє поспіль стає бронзовою призеркою першості планети.

Востаннє золоту медаль чемпіонату світу з біатлону для України здобувала Олена Зубрилова у 2002 році. А вдвох на п’єдестал пошани такого рівня українки підіймалися ще раніше: у 1999‑му в мас-старті Зубрилова святкувала перемогу, а Олена Петрова фінішувала другою.

На спринтерському п’єдесталі: Олена Підгрушна, Тура Бергер (Норвегія), Віта Семеренко