«Говерла» ще має шанси на плей-оф

Микола Волков Івано-франківська «Говерла» продовжує боротьбу за місце у плей-оф. Другий етап Української баскетбольної ліги добігає кінця. Команді залишилося провести останній матч.

Після домашнього програшу від БК «Одеса» «говерляни» відправились на виїзд до Дніп­родзержинська. З берегів Дніпра перемоги привезти, на жаль, теж не вдалося. Виграш у тій грі для обох команд мав суттєве турнірне значення — переможець достроково бронював за собою перепустку до плей-оф УБЛ.

У перших двох чвертях лідирував «ДніпроАЗОТ». Та після великої перерви франківців немов підмінили. Третя чверть завершилась за вагомої переваги гостей — 58:75. Проте мало зробити ривок. Потрібно ще й втриматися попереду. А цього нашим краянам не вдалося.

Натомість дніпродзержинці зробили майже неможливе — наздогнали «Говерлу» та вирвали перемогу — 92:89. Найрезультативнішими у «Говерлі» були: Спаркс (22 + 10 передач + 7 підборів), Лебедєв (16), Деккер (12 + 11 підборів).

Отже, «ДніпроАЗОТ» з допомогою цієї перемоги вийшов у плей-оф, а «Говерла» відправилася додому, де у неділю, 26 квітня, мала зустріч із «Кривбасбаскетом».

Попри величезне бажання «ведмедів» і знамениту підтримку франківських трибун перемогти їм не вдалося. Своє слово сказали судді. Чомусь наприкінці драматичної зустрічі їхні свистки мовчали під час очевидних фолів гостей, але справно фіксували помилки господарів. Мовчали судді і тоді, коли тренер гостей вибіг на майданчик і втрутився у вирішення спірного моменту.

Відтак «Крив­басбаскету» вдалося вир­вати перемогу. У підсумку — 92:95.

Найрезультативніші «говерляни»: Спаркс (23 + 6 передач + 5 підборів + 4 перехвати), Лебедєв (18), Кінлок (12 + 7 підборів).

Залишився останній матч другого етапу. 30 квітня БК «Говерла» гостюватиме у «Черкаських мавп», які зараз перебувають на останньому місці у групі «А».