Без категорії

Руслан Марцінків – людина тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня «Репортер» відзначає міського голову Івано-Франківська за надзвичайну та непереборну стурбованість станом газонів міста. Вже кілька оперативних нарад поспіль він пригадує комунальникам одне й те саме – трава некошена. От усе в нас добре – проблеми лише в газонах.

Щоразу мер повертається до одного і того ж – чому на узбіччях, цвинтарях, у скверах і на прибудинкових територіях висока трава? На одній із нарад він навіть запропонував комунальникам купити лінійки, аби вимірювати висоту трави, та й косити її, де лиш око побачить.

Минулого тижня більше половини питань на оперативній нараді знову ж таки стосувалися непокошеної трави. І кожен із директорів міських комунальних підприємств звітував – як часто і де косять їхні підлеглі.

Усі виправдовуються, що косять, але все одно не встигають – трава має здатність рости. Натомість міський голова киває на досвід Вінниці, Тернополя і закордонних колег: «Чому там можуть, а ми – ні?».

Не допомагає і те, що за некошену траву штрафують. Руслан Марцінків навіть звернувся до керівника муніципальної варти Богдана Кухарука: «Ну, у вас усі здорові хлопці, може б вони трохи покосили? Хоча б один мікрорайон… Ми їм заплатимо». Така пропозиція викликала в залі засідань сміх.

Цього тижня на оперативці про стан газонів на території міста, крім комунальників, мали звітувати вже й директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль, начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко та директор департаменту культури Надія Загурська.

Однак щось таки переграли і відзвітував лише директор департаменту житлово-комунального господарства та благоустрою Михайло Смушак. За його словами, темпи косіння збільшились, хоча роботи ще багато.

На що Руслан Марцінків поцікавився – може б, то боротися з травою газонокосарками, як це роблять у Вінниці? «У цивілізованому світі так і роблять», – відповів на це Смушак. На тому розмова й закінчилась. Певно, далеко нам до цивілізації, у нас хлопців здорових багато – нехай косять. А ще жінки з управління культури, освітяни нехай дурницями не страждають – вйо до роботи!

Трави, правда, стало відчутно менше. Треба, напевно, якось спрямувати мера на боротьбу з корупцією. Викосить швидко, без лінійки та газонокосарки – на око. Якщо схоче.

Write A Comment