У Франківську визначили найкращих спортивних гімнастів (ФОТО)

У п’ятницю, 18 грудня, в Івано-Франківську відбулися змагання зі спортивної гімнастики. Турнір присвячений 107-ій річниці від дня народження Степана Бандери. Змагання ініціювала Франківська дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, обласна федерація гімнастики та Конгрес українських націоналістів

gimnast20151218_2

У турнірі взяли участь представники Франківської і Коломийської гімнастичних шкіл. Також, за словами директора школи олімпійського резерву Людмили Голіневич, були й спортсмени з міста Запоріжжя.

Загалом у першості зі спортивної гімнастики взяли участь 89 дітей: 41 хлопець та 48 дівчат. Гімнасти визначали кращих у особистих першостях від І-ого юнацького розряду до майстрів спорту.

gimnast20151218_3

Найкращим у категорії майстрів спорту серед хлопців став Олександр Жолоб, другим – Андрій Калина, третім – Віктор Татунчак.

Перше місце у змаганнях для кандидатів у майстри спорту зайняв Юрій Маланій, срібло здобув Артем Середюк, бронзу – Антон Лізунов.