Світ Спорт Фото

Тисмениччанин Василь Петрунів виборов срібло на чемпіонаті світу з настільного тенісу (ФОТО)

У Братиславі 20 травня завершився чемпіонат світу серед команд з паралімпійського настільного тенісу. В третьому класі ураження тисмениччанин Василь Петрунів у складі збірної команди України разом з харків’янином Олександром Єзиком вибороли срібло в командному заліку.

Груповий етап наші тенісисти подолали на першій позиції. В півфіналі Петрунів і Єзик подолали австрійців з рахунком 2:0, яким програли минулого чемпіонату три роки тому. І у фіналі поступилися збірній Німеччини з рахунком 3:2.

У Братиславі за першість змагалися представники 34 країн світу – 258 спортсменів: 195 чоловіків та 63 жінки. В сумі збірна України з паралімпійського настільного тенісу виборола одну золоту та три срібних медалі.

Нагадаємо, що за підсумками протуру Lignano Masters Open, що проходив у березні цього року, Петрунів здобув золото в командному розряді разом із харків’янином Олександром Єзиком. Цей турнір – один із підготовчих до командного чемпіонату світу в Братиславі, Словаччина.