Франківська “Говерла” розпочала сезон із розгромної перемоги над дніпровцями (ФОТО)

У понеділок, 3 жовтня, івано-франківська “Говерла” розпочала новий сезон поєдинком проти дніпровського КПЗ “ДОС ДЮСШ” ДОР” в рамках попереднього раунду Кубка України.

До теми. У цьому сезоні гравці “Говерли” не отримуватимуть зарплати.

untitled

Перша десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі, команди по черзі виходили вперед – 19:20 на користь господарів. У другій чверті іванофранківці повністю контролювали хід гри. “Зелено-жовті” невтомно атакували, ще й надійно захищалися. Як результат – 54:29 і на перерву команди пішли за комфортної переваги господарів.

untitled-2

У другій половині гри підопічні Павла Піскарьова продовжили перегравати суперників у всіх компонентах. Кінцевий рахунок поєдинку – 101:48.

Другий матч цього протистояння відбудеться у манежі Коледжу фізвиховання вже у вівторок, 4 жовтня. Початок гри о 14:00.

Нагадаємо, вперше за вісім років «ведмеді» будуть виступати не в Суперлізі, яка є найпрестижнішою в країні. Гратимуть у Чемпіонаті України серед команд Вищої ліги. Крім того, до фінансування клубу долучиться влада міста й області. У гравців контрактів і зарплати не буде, їх лише харчуватимуть і возитимуть на поєдинки.