Світ Спорт Фото

Дві вихованки спортивного клубу Франківська «ТИГР» здобули золото на чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі (ФОТО)

Вихованці спортивного клубу Франківська «ТИГР» в ці дні 10-23 квітня змагаються за першість на  чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі.

У чемпіонаті беруть участь близько семи тисяч спортсменів різних вікових категорій. Вони змагаються за чемпіонські титули і призовий фонд у розмірі трьох мільйонів дирхамів ОАЕ.

Зокрема цими днями, 16-17 квітня, тут проходить молодіжний чемпіонат світу з джиу-джитсу. Майбутні професійні спортсмени зійшлися на сучасній арені, щоб поліпшити свої позиції в рейтингу за сезон 2016-2017.

Так, у неділю, 16 квітня, дві вихованки спортивного клубу Франківська «ТИГР» здобули золото – Діана Ломей і Юля Васенда. Про це повідомив тренер дівчат Владлен Лейцюсь.

І наші 5 красунь з України, з яких 2 красуні з Івано-Франківська своїми тендітними ручками занесли Україну на 2ге командне місце цього дня!!!

За підсумками першого дня молодіжного чемпіонату світу з джиу-джитсу спортсменки з України в сумі вибороли для України друге місце. На їх рахунку – 5 золотих медалей.

Завтра, 17 квітня, за першість змагатимуться хлопці. Бажаємо перемог нашим спортсменам!