Люди Політика

Біженців з Донбасу уряд РФ відправить у Сибір

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Біженців з Донбасу, які прибувають до Криму і низки російських регіонів, з місць тимчасового розміщення будуть перенаправляти у Сибір, на Далекий Схід і на крайню Північ,пише Українська правда.

Відповідні рекомендації містяться у постанові уряду РФ №926 від 12 вересня за підписом прем’єра Дмитра Медведєва.

Так, громадян України, “які прибувають на територію РФ в екстреному порядку”, спочатку будуть направляти в тимчасові пункти розміщення біженців.

У свою чергу органам держвлади в Криму, Бєлгородській, Брянській, Воронезькій, Курській, Ленінградській, Московській та Ростовській областях, а такж у Москві, Санкт-Петербурзі та Севастополі “рекомендовано орієнтувати громадян України на переїзд в інші суб’єкти РФ, в т.ч. які реалізують на своїй території Держпрограму щодо сприяння добровільному переселенню співвітчизників, що проживають за кордоном”.

Як відомо, дана програма діє в основному в соціально депресивних регіонах РФ і передбачає переселення в на крайній Північ, Сибір і Далекий Схід.

Згідно з документом, пункти тимчасового утримання біженців “повинні використовуватися для перебування громадян України тільки на термін, необхідний для організації їх подальшого прямування до іншого суб’єкта федерації, але не більше, ніж на 3 доби”.

Write A Comment