Люди Світ Фото

У зоні АТО загинув 19-річний Степан Стефурак з Городенківщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 22 вересня, у зоні антитерористичної операції загинув Степан Стефурак, 19-річний боєць Добровольчого Українського Корпусу Правого сектору з Івано-Франківської області, повідомили у спільноті ПС в соцмережі.

HSYbxuAZQlU

“Сьогодні в бою загинув боєць Добровольчого Українського Корпусу – Правий Сектор, наш побратим з Городенківського району Степан Стефурак (псевдо „24-ий“). Степан був одним з наймолодших бійців ДУКу. Вічна пам’ять Герою!”, – йдеться у повідомленні.

Степан Стефурак народився 4 серпня 1995 року. Останній запис на його сторінці в соцмережі: “Рабів до раю не пускають! Слава нації!”. Востаннє заходив у мережу о 10:27 годині 22 вересня.

“Його мама не знала, що він на війні, думала на навчанні. І зібралася їхати в гості до сина в Тернопіль. Він не знав, як бути. Чи їхати терміново додому, чи сказати мамі правду. Вирішив їхати…” – розповідає Алла Пушкарчук у коментарі Погляду.

xE_6uqZT5xU

Смерть Степана підтверджує і боєць Добровольчого Українського корпусу “Павого сектора” та журналіст Олена Білозерська. За її словами, хлопець загинув під час боїв у селищі Піски під Донецьком.

“Сьогодні у нас втрати… У селищі Піски під Донецьком в бою загинули двоє бійців Добровольчого Українського корпусу “Павого сектора”. Позивні – Дальнобой і Двадцять четвертий. “Перемир’я” триває, – написала Білозерська на своїй сторінці у соцмережі.

Write A Comment