Авто

У Франківську панянка на Лексусі припаркувалася на пішохідному переході

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вранці, 30 червня, по вулиці Грушевського (поблизу магазину “Маркер”) громадські активісти виявили припаркований на пішохідному переході автомобіль марки Lexus. Активісти звернулись до правоохоронних органів і залишились чекати власника автомобіля.

1

За кілька хвилин власник з’явився – нею виявилась жінка, яка визнала порушення ПДР та пояснила це тим, що в неї жахливо болів зуб і вона поспішала в стоматологічну поліклініку й не бачила іншого місця для паркування, інформує stanislavske.tv.

Активісти попросили жінку зачекати працівників правоохоронних органів, щоб належним чином  оформити протокол.

2

Однак жінка заявила, що їй і так дадуть усне попередження та попросила передати її дані працівникам ДАІ. Після цього, один з активістів попросив її повторно зачекати правоохоронців і зупинився на пішохідному переході перед автомобілем. Жінка , перебуваючи за кермом автомобіля, з’їхала з місця парковки й рушила в сторону активіста. Кілька хвилин водій висловлювала свої претензії до активістів, аргументуючи свою позицію словами : “Ви взагалі не тим займаєтесь і робите тут цирк”, тим часом, повільно просуваючись по вулиці Грушевського. Згодом жінка припаркувала свій автомобіль на стоянці, вийшла з автомобіля і зникла у невідомому напрямку.

Після того, як на місце події з’явились працівники ДАІ, жінка повернулась. Відмовившись пред’являти свої права та технічний паспорт, вона заявила, що її машина була припаркована на стоянці. Однак, після того, як активісти показали фото з місця події, а правоохоронець визначив особу жінки за номером автомобіля – провину визнала, але пригрозила одному з активістів позовом до суду через те, що вона гіпертонік і він спровокував загострення хвороби. Протокол порушниця підписувати відмовилась, що зафіксували правоохоронець і підтвердили два свідки. Та це ще не все…водій Lexus свідомо образила активіста, назвавши його придурком.

Розгляд протоколу відбудеться завтра о 12:00 в міському ДАІ.

Write A Comment