Відео

Результативність «Говерлі» не допомогла (ВІДЕО)

Чудова гра американця Патріка Спаркса та його 32 набраних очки не допомогли “Говерлі” вирвати перемогу на старті другого кола чемпіонату Суперліги.

У матчі з “Крибасбаскетом” в четвертій чверті іванофранківці видали неймовірний ривок 15:0, але цього виявилось замало, оскільки провальними для господарів стали перші три періоди матчу з третьою командою Суперліги.

На початку четвертої чверті завдяки триочковому Аленна “Кривбасбаскет” збільшив перевагу до 26-ти очок. Однак господарі завдяки натхненній грі Спаркса і Кудрявцева зуміли витримати цей удар і поступово почали скорочувати відставання. За дві хвилини до кінця періоду розрив скоротився до восьми очок, але часу на те, щоб зрівняти рахунок, було замало.

Підопічні Звєздана Мітровіча зумів вивезти з Івано-Франківська важку перемогу з рахунком 81:73. У турнірній таблиці “ведмеді” залишились на 10-му місці. Наступні два матчі “Говерла” зіграє проти “Пульсару” та “ДніпроАзота”, які відстають від іванофранківців лише на 2 очки, провівши на одну гру більше. Цієї суботи підопічні Євгена Мурзіна гостюватимуть у Рівному, а через тиждень зіграють вдома.