Без категорії

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії коронавірусу, – Степанов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що Україна вийшла з третьої хвилі пандемії – уже завтра не буде жодної області з червоним рівнем епіднебезпеки.

Про це Степанов написав у Facebook, передає Репортер.

“Нарешті можу констатувати, що ми вийшли з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область. Це були надзвичайно складні 2 місяці. Тільки нам і Богу відомо, як ми зуміли втримати ситуацію під контролем. За кожне життя боролися, як на війні. За що величезна шана й подяка нашим медикам”, – пише Степанов.

Також він зазначив, що в Україні подолали чергову хвилю COVID-19, але не сам вірус. Тому, за його словами, зараз  важливо не розслаблятися, а продовжувати дотримуватися протиепідемічних правил на вихідних.

“Ми всі з дитинства звикли, що травневі свята – це пікніки, великі компанії друзів і родичів і шашлики на природі. Сам так люблю. Але жодні «шашлики» не вартують життя і здоров’я. Тому побережіть себе, адже вірус тільки й чекає, коли ви знімете маски”, – додає він.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні