Без категорії Гроші Політика

Нещодавно відкритий оглядовий майданчик на Ратуші закриють на реставрацію на три тижні

Google+PinterestLinkedInTumblr

За тиждень оглядовий майданчик на івано-франківській Ратуші закриють. Щоправда, тимчасово.

ратуша, огляд, франківськ

Про це повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на директорку КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслану Василюк.

«Оглядовий майданчик ще доробляється, відтак Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини ще займається даною реконструкцією. Тому, починаючи із 5 вересня, його тимчасово закриють для проведення певних робіт. Але, орієнтовно за два-три тижні він продовжить свою роботу», – зазначила Руслана Василюк.

До темиФранківськ на долоні: у Ратуші відкрили оглядовий майданчик (ФОТО)

Водночас, вона повідомила, що, з часом, на майданчику плануються цікаві атракції.

«Ймовірно, будемо проводити різні цікавинки, наприклад, освідчення в коханні або романтичні вечері. Але все це напряму пов’язано з часом роботи Краєзнавчого музею, оскільки він працює до 17:30. Тому ми працюємо над цим питанням, адже в людей є бажання побачити ще й вечірній Івано-Франківськ», – додає вона.

У рамках подальшої реконструкції на оглядовому майданчику встановлять камери відеоспостереження.

«Це об’єкт підвищеної небезпеки. Тому потрібно контролювати за всім, що там відбувається», – пояснює Руслана Василюк.

За її словами, зацікавленість людей є, так само як і зауваження. Зокрема, про те, що на оглядовий майданчик не пускають дітей до 7 років.

«Справді, хто був на місці, бачив, що там підйом і спуск – досить стрімкий та небезпечний. Ми собі плануємо одне, а на практиці – відбуваються дещо інші речі. Тому, з метою безпеки для діток, ввели таке обмеження. Я думаю, це питання ми також допрацюємо, щоб батьки, під власну відповідальність, брали з собою діток. Адже інколи дійсно дорослі не мають де залишити дітей. Але ми тільки розпочали роботу і треба було подивитися на практиці, як воно все працює», – підсумувала директор КП “Центр розвитку міста та рекреації”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.