Без категорії Соціум

На Прикарпатті вчителі ремонтують ліцей за свої гроші

Google+PinterestLinkedInTumblr
Верховинський ліцей № 1 потребує капітального ремонту. Ремонтні роботи у навчальному закладі не проводилися упродовж 15 років.

Про це повідомила директорка ліцею Оксана Волинюк, пише Суспільне.

Фото: Google Maps

“У нас в критичному стані спальні корпуси, в яких від понеділка до п’ятниці проживають діти. Вони не мають змоги добиратися додому щодня. У ліцеї переважно навчаються діти, яким треба до школи йти півтора кілометра по горах. Вони фізично не можуть подолати такий шлях, – сказала Оксана Волинюк. – Також потребують оновлення харчоблок, сантехніка. Якщо скласти кошторис, то не знаю, чи нам було би достатньо одного мільйона гривень, аби зробити якісний ремонт у школі. Кожного року складаємо кошториси. Але, якщо немає коштів у районі, то ніхто нам не допоможе”.

Як розповіла директорка Верховинського ліцею № 1, необхідні роботи у закладі змушені проводити на пожертви його працівників. Зокрема, таким чином зробили пожежну сигналізацію в одному з корпусів ліцею.

За словами Оксани Волинюк, з першого вересня за парти у ліцеї сіли 377 учнів, 185 із них проживають у пришкільному інтернаті. У період дії карантинних обмежень заклад заборонено відвідувати батькам. Для тих, хто перебуває у пришкільному інтернаті, облаштували ізолятори на випадок захворювань, забезпечили дезінфікаторами і засобами захисту.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.