Без категорії

Франківських ветеранів спорту відзначили грамотами (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міський голова Руслан Марцінків вручив спортсменам відзнаки за багаторічну працю з популяризації галузі спорту в Івано-Франківську з нагоди Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру, повідомляє Івано-Франківський міськвионком.

1460037054_img_9743_novyy-razmer

Нагороди отримали: Іван Файчак – старший тренер-викладач кафедри фізичного виховання ІФНТУНГ, триразовий срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів (вік 75+) у 2016 році, Іван Гегелюк – директор КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр», заслужений працівник фізичної культури та спорту України та Мирослав Андрійчук – ветеран спорту, перший майстер спорту України з бігу на короткі дистанції в Івано-Франківській області.

1460036990_img_9735_novyy-razmer

«Коли дивишся на таких людей, ти сам запалюєшся тією життєвою силою. Важливо, щоб був приклад для молодих, а в нас є такі приклади. Наші ветерани – дуже унікальні люди й нам є на кого рівнятися», – підсумував Руслан Марцінків.

Міський голова зазначив, що успіхи франківських ветеранів спорту є обличчям Івано-Франківська на міжнародному рівні. Й додав, що міська влада, в свою чергу, сприяє їм наскільки може.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: