Спорт

Франківські підлітки поїхали на саміт з соціального футболу в Німеччині

Google+PinterestLinkedInTumblr
З 29 серпня по 1 вересня делегації 11 благодійних організацій з усієї Європи зберуться разом у німецькому Кельні на саміті з соціального футболу «Одинадцятка Польді» на запрошення фундації Лукаса Подольскі.

Серед неприбуткових установ, які об’єднує використання футболу задля позитивних змін у суспільстві, є й українська Ліга Толерантності, котра реалізовує Школу Холістичного Футболу та кампанію «Грай за Права Людини!» на національному та міжнародному рівнях.

Окрім «Ліги Толерантності», участь братимуть організації з Нідерландів, Угорщини, Німеччини та Великобританії, серед яких «Чемпіони без Кордонів» та Фундація Йохана Кройфа.

Під час саміту юні лідери та тренери проведуть тематичні воркшопи та зіграють в соціально-орієнтовану версію футболу – футбол-три, який сприяє чесній грі, міжкультурному спілкуванню, підвищенню впевненості у своїх силах та зростанню поваги до інших.

Відповідно до ідеалів самого Лукаса Подольскі, який виріс, граючи у вуличний футбол у Кельні, учасники спільно прийматимуть правила та гратимуть без суддів. Метою змагань з футболу-3 є порозуміння та задоволення від спортивної та соціальної взаємодії під час чесної боротьби.

Делегація «Ліги Толерантності» для участі в «Одинадцятці Польді» складатиметься з 3 дівчат та 3 хлопців, котрі найяскравіше проявили лідерські якості на футбольних полях впроводовж останнього сезону. Так, 12-тирічна Діана Сенюк, капітанка змішаної команди івано-франківського майданчику «Давай, Грай» (ЗОШ № 22) стала найкращим воротарем всеукраїнського турніру від ФК «Шахтар» (Донецьк) в червні 2019.

Довідково:

Лу́кас Подо́льскі – німецький футболіст польського походження, улюбленець німецьких ЗМІ та фанів під прізвиськом «Польді», багаторазовий володар чемпіонських титулів та національних кубків у складі Баварії (Мюнхен), Арсеналу (Лондон) та Галатасараю (Стамбул), чемпіон Європи (2004) та Світу (2014) у складі національної збірної Німеччини.  Знаходиться на третьому місці в списку кращих бомбардирів і за кількістю матчів за збірну.

Ознайомитись з діяльністю «Ліги Толерантності» можна за посиланням: https://www.facebook.com/loft.cfco/

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.