Війна Люди

Фронтмен гурту Kalush, Людмила Лузан та Остап Українець потрапили до списку Forbes “30 до 30”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Forbes Україна опублікував список “30 до 30” 2021 року. До якого потрапили каноїстка з Івано-Франківська Людмила Лузана, письменник та перекладач Остап Українець та фронтмен калуського гурту Kalush  Олег Псюк.

Лузан відзначали за досягнення у спорті. Як йдеться у її профілі від Forbes, до 14 років майбутня чемпіонка світу та призерка Олімпійських ігор із веслування займалася спортивною гімнастикою. Спробувати інший вид спорту Людмила вирішила після чергової травми на тренуванні. Наразі у неї 13 медалей на великих міжнародних змаганнях. Зокрема срібло та бронза на Олімпіаді в Токіо, передає Репортер.

Бронзу Лузан виборола в одиночному запливі, а срібну медаль розділила із напарницею Анастасією Четверіковою на дистанції 500 м. За дві перемоги в Токіо спортсменка отримала від держави $135 000. У вересні 2021 року Лузан і Четверікова стали першими в історії цієї дисципліни чемпіонками світу з України у змаганнях на дистанції 500 м.

Лузан не відповіла на прохання Forbes розповісти про себе і свої життєві принцип.

“Вона трохи замкнена в собі, нічого не розповідає. Але я бачу її ставлення до тренувань та ідеальне виконання плану”, – розповів її тренер Микола Мацапура.

Олег Псюк виріс у місті Калуш Івано‑Франківської області. Підлітком підробляв важкою фізичною працею – копав криниці, допомагав на будівництвах та звідусіль чув жарти про своє захоплення музикою. Наприкінці 2019‑го його реп‑гурт Kalush підписав контракт з американським хіп‑хоп‑лейблом Def Jam Recordings, що входить до Universal Music Group.

У доробку Kalush є спільні треки з суперзірками української музичної сцени: Христиною Соловій, Alyona Alyona та «Океаном Ельзи». Дитяча мрія Псюка – фіт з іконою американського хіп‑хопу Емінемом.

Головне досягнення: Зробив так, що люди сприймають якісну музику українською мовою.

Також у рейтинг потрапив й письменник та перекладач Остап Українець. Завдяки мамі, журналістці й телередакторці, Остап Українець практично виріс на телебаченні. Цей досвід, за словами самого письменника, дав йому потужну фору під час роботи з YouTube. Разом із Катериною Дудкою та Євгеном Ліром Українець розвиває освітній канал «Твоя підпільна гуманітарка», який зібрав близько 111 000 підписників. Інший проєкт – однойменне видавництво.

Українець – автор кількох романів («Малхут», «Канцелярія хрестових походів», «Дискордія»), також він перекладав твори Говарда Лавкрафта та Ерін Гантер.

Головне досягнення: Створення «Гуманітарки».

Плани на 2022 рік: Поставити на ноги видавництво і дати раду книжкам, які зараз у роботі.

Як визначили учасників конкурсу: Forbes запропонував усім охочим подати кандидатури до списку 2021 року, і понад 400 респондентів відгукнулися на цю пропозицію. Серед кандидатів редакція сформувала лонг‑листи у п’ятьох категоріях: IT, «Бізнес», «Агенти змін», «Креативні індустрії» та «Спорт» – загалом 112 молодих людей, які мають найбільш значні здобутки у своїх сферах. У кожній категорії переможців визначало окреме журі. До списку включено всіх кандидатів, які отримали від журі середній бал вище 4 за п’ятибальною шкалою, а також окремих кандидатів, які отримали від журі середній бал від 3,6 до 4 з огляду на забезпечення репрезентативності за низкою критеріїв. Редакція також скористалася правом додати одного учасника списку із середнім балом до 3,5 у двох категоріях.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.